Full-service approach

Bir asrı aşkın süredir, her türlü soruyu farklı açılardan değerlendirmek ve dünyanın her yerinde kaliteli çözümler geliştirmek için tam kapsamlı hizmet yaklaşımını ve kapsamlı sektör odağını bir araya getirdik. Kelimenin tam anlamıyla. Bunu elbette kendi ofislerimizden ve aynı zamanda farklı ülkelerdeki ekiplerimiz ve dünya genelini kapsayan Arkadaş Ağı aracılığıyla sağladık.

Hollanda, Belçika ve Lüksemburg hukukunu icra ederek ulusal ve uluslararası Şirket Birleşmeleri ve Satın Alımlar konusunda yardım edecek, karmaşık kamu sektörü sorunlarını çözecek, küçük ve büyük ölçekli davaları yürütecek, enerji geçişi ile gizlilik ve veri güvenliği gibi önemli projeler hakkında tavsiye verecek kapasiteye, uzmanlığa ve deneyime sahibiz.

İş yapmak, davaları kazanmak:

Her ikisinde de size yardım ediyoruz. İşine kendini adamış ve hırslı profesyonellerimizle size karşı hukuk dilini değil sizin anlayabileceğiniz dili konuşuyoruz. Karmaşık konuları kolaylıkla anlaşılır hale dönüştürüyoruz ve doğrudan size sunuyoruz. Şüphelerinizi ortada bırakmıyoruz, onları gideriyoruz. Tam da bir danışmandan bekleyeceğiniz gibi...

Değer fiyatlama

Hedefimiz, müşterilerimize en iyi tavsiyeyi güncel ve etkili bir şekilde vermektir. Bu nedenle farklı ücret planları sunuyoruz. Her ücret planı için sabit saatlik ücretlerden tavan ücretlere, vekalet ücretlerinden başarı ücretlerine kadar pazarlık yapılabilir. Bu konuyu AKD görevlisiyle rahatça görüşebilirsiniz. Bu şekilde sizin durumunuza en uygun planı bulacağımızdan eminiz.

Proje yönetimi

Disiplinler arası boyutta bir uluslararası dava veya tek bir ülkede kolay anlaşılır dava gibi her türlü davada doğru ve şeffaf proje yönetimi zorunludur.

Davada hangi aşamadayız? Hangi adımlar tamamlandı ve hangi adımlar atılacak? Önceden düzenlenmiş olan bütçe nasıl ilerliyor? Kabul edilen koşullara uygun şekilde çalışarak güçlü bir proje yönetimi ve açık iletişim sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu şekilde dünyanın neresinde olursanız olun içinde bulunduğunuz durumu bileceksiniz.

Contact us

Çeşitlilik ve Katılım

AKD'de çalışan herkesin ancak kendileri olmalarına izin verildiği takdirde en iyi performansı ortaya koyabileceklerine inanıyoruz.

Bu nedenle dürüst, çeşitliliği yüksek, güvenli ve kapsayıcı bir ortama büyük önem veriyoruz. AKD; insanların kökeni, cinsiyeti, cinsel yönelimi, dini veya mesleki rahatsızlığı ne olursa olsun gelişim sağlayıp potansiyellerine tam olarak ulaşabilecekleri bir yerdir. AKD, bu inançla Eşit Çeşitlilik ve Katılım Beyanını kabul eden 100'e yakın öncü şirketin ve diğer 35 avukatlık bürosunun arasına katıldı. AKD aynı zamanda Hollanda hukuk mesleğinde LGBT'lerin kabul edilmesini, onaylanmasını ve görünürlüğünün sağlanmasını desteklemeyi amaçlayan FORWARD Vakfı'nın da bir destekçisidir. Tüm avukatlarımız, vergi danışmanlarımız, hukuk noterlerimiz ve destek personelimiz günlük rutinimizin bir parçası olarak katılımcı liderlik ve bilinçsiz ön yargı eğitimi alarak çeşitliliğin yaygınlaştırılmasına yardım etmektedir. Sonuç olarak sunmak istediğimiz açık, çeşitliliği yüksek, güvenli ve kapsayıcı çalışma ortamı için her AKD çalışanının ellerinden geleni yapma sorumluluğu taşıdığına inanıyoruz.

CSR

AKD, Kurumsal Sosyal Sorumluluğun (CSR) modern iş uygulamasının ayrılmaz bir parçası olduğuna inanır.

Çeşitli CRS girişimlerinde yer alıyoruz. Kritik hastalıkları bulunan çocuklar için hayat değiştiren istekleri yerine getiren sivil toplum örgütü Make-A-Wish de bunlarda biridir. AKD, Make-A-Wish için ücretsiz hukuk hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca Make-A-Wish yılda üç defa, çocukların dileklerinden birinin yerine getirilmesi için birlikte çalışacak yeni çalışma arkadaşlarımız için bir İş Etkinliği düzenler.

AKD aynı zamanda The Ocean Cleanup için ücretsiz hukuk hizmetleri sunarak Büyük Pasifik Çöp Alanı'nın ortadan kaldırılmasında onlara yardım eder. 80 milyon ton plastik atığın toplandığı bu alan Fransa'nın yaklaşık üç katı büyüklüğündedir.

 

AKD, The Ocean Cleanup'a yüzen kurulumun bir gemi olarak düşünülüp düşünülemeyeceği ve 001 Sistemi için hangi Hollanda ve uluslararası mevzuatının ve yönetmeliklerinin uygulandığı konularında danışmanlık verir. AKD aynı zamanda Altyapı ve Su Yönetimi Bakanlığıyla birlikte Antlaşma hazırlanmasına da yardım etmiştir.

Hollanda toplamda 1.000 kilometrekarelik bir alanı yöneten doğa koruma kurumu Vereniging Natuurmonumenten ile de iş birliği yapmaktadır. Öte yandan STK'ları ülkenin en iyi avukatlarıyla bir araya getiren Pro Bono Connect girişimiyle de çalışıyoruz. Avukatlarımız, vergi danışmanlarımız ve hukuk noterlerimiz STK'lara ücretsiz hukuki danışmanlık ve yardım hizmetleri verir.

Eski çalışanlar


Firmamızın başarısı, hem bugün burada çalışan herkesin, hem de artık burada çalışmayan fakat bugünkü noktaya gelmemize büyük katkı sağlamış eski çalışanlarımızın ortak çabalarının bir sonucudur. Eski çalışanlarımızla iletişim halinde kalmak istediğimiz için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz ve onları Alumni Magazine dergimiz ile güncel bilgilerden haberdar tutuyoruz. En son sayı için buraya tıklayın. Daha fazla bilgi için: E: alumni@akd.eu

 

476
Employees
6
Benelux Offices